Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

Tarayıcı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89,9 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Google LLC
Bilgisayarların ve cep telefonlarınızın en güvenli tarayıcısı Chrome yepyeni hali sizlere hizmet vermeye hazırlanıyor.

Herkesin yakından bildiği ve sıklıkla kullandığı Google Chrome yepyeni hali ile kullanıcılarına hizmet vermeye hazırlanıyor. Yakın zamanda Google Play'de yerini alması beklenen Chrome tarayıcısının yeni sürümü çıkar çıkmaz mobil cihazınızdan güncellemesini yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım açısından eskisine göre daha da gelişen Chrome uygulaması ile yürürken, hareket halindeyken daha kolay gezinebilirsiniz. Tarayınız ile konuşabilir ve sesli iletişim sayesinde parmaklarınızı kullanmadan da internette gezinebilirsiniz. Teknolojik gelişimler bir wep tarayıcısından çok daha fazla şey beklemeye sebep oldu.Bu nedenle herkesin uğrak noktası olan Chrome da teknolojik gelişmenin gerisinde kalmamak adına yeni bir güncelleme ile sizlere hizmet verecektir.

Yeni gelen özelliklerden bir tanesi de; bilgisayarınızda gezmekte olduğunuz internet sitesini mobil cihazınızda bulunan son sürümlü Chrome uygulaması sayesinde siteyi aramakla uğraşmak yerine anında aynı siteye ulaşabilirsiniz. Yeni tarayıcınızla konuşarak internette gezmenin keyfini çıkartın. Yeni tarayıcınız en yakın zamanda Android mobil cihazlarınızda yerini almak için sizleri bekliyor olacaktır. 

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli indir
DİĞER SÜRÜMLER