Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

Tarayıcı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89,9 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Google LLC
Google Chrome mobil uygulaması yepyeni hali ile kullanıcılarına daha kaliteli bir hizmet vermeye hazırlanıyor.

iOS mobil cihazınızda kullanabileceğiniz son zamanların en kaliteli wep tarayıcısı olan Google Chrome'un yeni sürümü ile sizde tanışın. Yakın zamanda mobil cihazınıza yeni hali ile gelecek olan Chrome uygulaması sayesinde internette en hızlı siz gezebileceksiniz. Güvenlik açısından da son derece kaliteli olan Chrome uygulaması ile dilediğiniz keyfi yaşayabilirsiniz. 

Siz hiç tarayınızla konuşarak girmek istediğiniz siteye girdiniz mi? Chrome'nin yeni hali ile parmaklarınızı kullanmadan site site gezebilirsiniz. Bunu sadece wep tarayıcısına sesli komut vererek yapabilirsiniz. Yakın zamanda sizlere yeni hali sunulacak olan Google Chrome uygulaması sayesinde sizde hem hızlı hemde daha güvenli bir tarayıcı kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. 

Dünyaca ünlü Google şirketinin bir ürünü olması sebebiyle kalitesini ortaya koymayı başaran Chrome mobil uygulaması sayesinde bilgisayarınızda dolaştığınız siteyi mobil cihazınızdan hiç uğraşmadan tek tık ile bulabileceksiniz. Bu da yeni sürümün en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Çünkü bilgisayardan takip ettiğiniz siteyi kaldığınız yerden mobil cihazınız üzerinden devam etmek istediğinizde zaman kaybetmeden siteyi bulabilirsiniz. 

 

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli indir
DİĞER SÜRÜMLER